grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem
dekor

Drewniane skrzynki na wino


W swojej ofercie posiadamy drewniane skrzynki na wino w kilkunastu rozmiarach (pojedyncze, podwójne i potrójne) z drzewa naturalnego oraz malowanego. Skrzyneczki są zasuwane lub z wieczkiem posiadającym zameczek.

Na każdej skrzyneczce możemy wygrawerować lub wyciąć dowolny wzór, zaopatrzyć w życzenia lub dedykację.


Poniżej kilka przykładów:


skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino skrzynki drewniane na wino

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych Tarnawski.pl - Grawerowanie laserowe i cięcie laserem.

Tarnawski.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków.


Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie laserem24.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tarnawski.pl - grawerowanie i cięcie laserem
Copyright ©2011 Tarnawski.pl Wszystkie prawa zastrzeżone