grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem grawerowanie laserem
dekor

Grawerowanie laserem szkła


Grawerując szkło uzyskujemy efekt piaskowania. Dzięki rotacyjnej przystawce możemy zaproponować zdobienia szklanek, kieliszków i butelek "na okrągło". Dzięki grawerowaniu laserowemu uzyskujemy na szkle ciekawy i elegancki efekt.

Ciekawe efekty osiąga się również grawerując lustro a następnie podświetlając je.


cięcie szkła grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle grawer na szkle

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych Tarnawski.pl - Grawerowanie laserowe i cięcie laserem.

Tarnawski.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków.


Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie laserem24.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tarnawski.pl - grawerowanie i cięcie laserem
Copyright ©2011 Tarnawski.pl Wszystkie prawa zastrzeżone